Szczerze polecam. Sprawne działanie i profesjonalne podejście, to zapewne dewiza Pani Kingi. Dzięki temu od jakiegoś czasu mieszkamy we własnym M. Plecamy bardzo:)

Rafał, Magda W.Kredyt hipoteczny RNS

Data dodania: 2012-01-13


 
Jesteśmy młodym małżeństwem i jak większość zapragneliśmy zamieszkać w własnych czterech kątach. Niestety droga do marzeń była krótko mówiąc męką dopóki nie poznaliśmy Pani Kingi Skoniecznej. W większości banków po przedstawieniu nieruchomości (a był to dom letniskowy całoroczny) od razu stwierdzano że taki kredyt nie jest możliwy do uzyskania a z dofinansowaniem "Rodzina na swoim" to marzenie ściętej głowy. W niektórych doradztwach finansowych przyjmowali wyzwanie niestety w każdym okazywało sie że albo nie ma zdolności kredytowej a najczęściej "nieruchomość się nie kwalifikuje z różnych względów! Jednym słowem strata czasu, nerwów i pieniędzy. Dopiero Pani Kinga podeszła do sprawy z pełnym profesjonalizmem i konsekfęcją w działaniu. W skrócie kiedy bank który poleciła nam pani Kinga też był niechętny do udzielenia kredytu hipotecznego z dopłatami Rodzina na swoim ze wzgledu na to że dom letniskowy całoroczny to nie dom mieszkalny, pani Kinga w swej dociekliwości udowodniła na podstawie prawa budowlanwgo ,że taka sytuacja się nie wyklucza!!! Finalnie uzyskaliśmy kredyt Rodzina na swoim , mało tego bez marży i na bardzo niskim oprocentowaniu. Gdyby nie pani Kinga Skonieczna pewnie jeszcze długo płacili byśmy za wynajem mieszkania a teraz mamy własny dom. Zdecydowanie uważamy że pani Kinga jest osobą kompetentną, zdeterminowaną w działaniu do uzyskania jak najlepszej oferty kredytowej dla klienta. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

Lucyna i Mariusz KoperDoradca Kredytowy

Data dodania: 2012-01-09


 
Polecamy współpracę z p.Kingą.Wykazała nam duże zaangażowanie w realizacji kupna naszego domku.Osoba cierpliwa,na wszystkie pytania nasze odpowiadała o każdej porze dnia.Mimo trudnej sytuacji na rynku finansowym dąży do celu,czyli pozytywnego uzyskania kredytu.Jesteśmy bardzo wdzięczni za tak miłą i pozytywną współpracę. Serdecznie Polecamy!!!!!! Dziękujemy!!!!

Anita Sławek KurowscyRnS

Data dodania: 2012-01-09


 
Bardzo fachowa i konkretna obsługa. Duże zaangażowanie Pani Kingi w pomoc przy uzyskiwaniu kredytu. Stały kontakt z klientem. Jesteśmy bardzo zadowoleni, dlatego polecamy współpracę z Panią Kingą!

Dorota i MateuszKredyt na mieszkanie z RnS

Data dodania: 2011-11-05


 
Pani Kinga pomogła nam w realizacji trudnego kredytu hipotecznego na konsolidację zobowiązań, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Serdecznie polecam.

Iwona T.hipoteczny

Data dodania: 2011-10-20


 
Polecamy Panią Kingę za profesjonalizm w swojej dziedzinie, duże zaangażowanie w to co robi.Kontaktuje się z klientem na każdym etapie załatwiania sprawy. Ponadto miła ,sympatyczna zawsze uśmiechnięta.

Bogdan i Kasia kredyt na dom

Data dodania: 2011-10-11


 
Pani Kinga jako doradca kredytowy wykazała się niesamowitym profesjonalizmem. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Upór Pani Kingi i ogromna wiedza sprawiły, żę dzięki Niej spełniły się Nasze marzenia. Załatwianie wszelkich formalności trwało niebywale krótko. Pani Kinga jest osobą ambitną, miłą, dążącą do wyznaczonego celu. Jej zaangażowanie jest ogromne!!!!!! Polecamy serdecznie!!!!! Doradca na 6+.

Sabina i TomekKredyt na dom z RnS

Data dodania: 2011-10-05


 
Zdecydowanie polecamy współpracę z p. Kingą! Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Nasza sytuacja była dość zagmatwana, jednak p. Kindze udało się szybko i sprawnie pomóc nam znaleźć kredyt na naszą wymarzoną działkę. Sama jestem bankowcem i wiem, że oferty które wybrała dla nas p. Kinga były naprawdę najlepsze. Formalności kredytowe nie są takie straszne, gdy załatwia je ktoś za nas! Zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Dziękujemy i w 100% polecamy :)

Magda i Andrzej Rz.kredyt na działkę budowlaną

Data dodania: 2011-06-09


 
W 100% POLECAMY WSPÓŁPRACĘ Z PANIĄ KINGĄ!!!! KREDYT ZAŁATWIONY BARDZO SZYBKO I SKUTECZNIE NA BARDZO DOBRYCH WARUNKACH! WCZEŚNIEJ JAK STARALIŚMY SIĘ O KREDYT SAMI BYŁY PROBLEMY, GDY TRAFILIŚMY DO PANI KINGI PROBLEMY SIĘ ROZWIĄZAŁY.

GRZEGORZ i JUDYTA W.KREDYT HIPOTECZNY

Data dodania: 2011-04-14


 
100% PROFESIONALIZMU BARDZO DOBRY KONTAKT Z PANIA KINGĄ W KAŻDĄ SPRAWĘ ANGAŻUJE SIE NA MAXA DLA TEJ PANI NIE MA KREDYTÓW NIEMOŻLIWYCH:) GORĄCO POLECAM!!!

PIOTR MKREDYT

Data dodania: 2011-04-07


 
Bardzo polecam usługi pani Kingi jest osobą godną polecenia jeśli podejmie się pomóc załatwić kredyt to za wszelką cenę dąży do pozytywnego zakończenia sprawy jest osobą ambitną i upartą jeśli stanie na drodze jakaś przeszkoda to za wszelką cenę stara się ją sforsować ; Polecamy z zaufaniem

Jarosław Joanna Warsińscykredyt na dom

Data dodania: 2011-02-07


 
Pani Kinga jest osobą bardzo komunikatywną. Rzetelnie przedstawiła ofertę kilku banków i pomogła w zweryfikowaniu ich pod kątem indywidualnych potrzeb - czyli słucha uważnie sugestii kredytobiorcy ;) Formalności zostały załatwione naprawdę szybko i sprawnie. Polecam.

Lucynakredyt na własne M

Data dodania: 2011-02-02


 
Pani Kinga wykazała się bardzo dużym zaangażowaniem w realizacji naszego kredytu (dzwoniła nawet po 3 razy dziennie, aby przekazać nam jakie poczyniono już kroki w naszej sprawie). Dzięki jej fachowej pomocy nie mieliśmy żadnych kłopotów z przejściem przez formalności w banku. Jedyne warunki jakie postawił nam bank dotyczyły pism, o których wiedzieliśmy już wcześniej, ale ze względu na szybkość oceny przez bank naszych zdolności kredytowych i długi okres oczekiwania na sam dokument, nie został on złożony na czas. Profesjonalna obsługa i poszanowanie klienta. Polecamy!

Anna i Radosław SpychalscyKredyt hipoteczny z RnS

Data dodania: 2011-01-20


 
W pełni profesjonalne podejście do klienta, wysoka kultura osobista.Osoba zawsze pomocna, uśmiechnięta, posiada dogłębną wiedzę na temat oferowanych kredytów bankowych i potrafi ją w pełni wykorzystać. Współpraca z Panią Kingą to prawdziwa przyjemność! POLECAMY SERDECZNIE!!!! :-)))

Kinga i Andrzej Z.Kredyt na dom

Data dodania: 2011-01-19


 
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Kingą. bardzo się zaangażowała w nasze sprawy, cierpliwie odpowiadała na całą masę naszych pytań, pomogła wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę. Bardzo miło wspominamy spotkania, na których tłumaczyła nam wszelkie wątpliwości. Przygotowała dla nas przykładowe symulacje, dzięki którym mogliśmy porównać oferty z kilku banków. Serdecznie polecamy współprace z Panią Kingą :)

Ania i Leszekkredyt na mieszkanie

Data dodania: 2011-01-07


 
Serdecznie polecam, dobry kontakt niesamowite zaangażowanie i upór w naprawdę trudnych i zawiłych procedurach bankowych - po prostu SUPER DORADCA

Robert S.kredyt na dom

Data dodania: 2010-12-02


 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn